Hermētiskuma tests

Ļoti bieži aukstuma, kondensāta, pelējuma un zema mitruma (sausa gaisa) iemesls ir gaisa ieplūšana un izplūšana ēkā - nekontrolējama gaisa plūsma caur blīvējuma defektiem logos, durvīs, norobežojošajās konstrukcijās, apkures caurulēs, grīdās un tvaika barjerās. Šādos gadījumos siltuma zudumi caur norobežojošajām konstrukcijām ir mazāki, nekā domā īpašnieks.

SIA "VIDES TEHNIKA" saviem klientiem piedāvā veikt ēkas hermētiskuma testu ar īpašām iekārtām Blower Door, kuras uzstāda, lai noteiktu gaisa noplūdes vietas.

Blower Door tehnoloģija visā pasaulē tiek atzīta kā labākā metode ēkas hermētiskuma pārbaudei, tā ļauj noteikt gaisa caurlaidību un uzskatāmi parādīt konstrukciju slēptos defektus.

Hermētiskuma tests paredzēts, lai:

  • noteiktu siltuma plūsmas noplūdes vietu ēkā
  • pārbaudītu ēkas celtniecības kvalitāti pirms mājokļa iegādes
  • kontrolētu celtniecības darbus ēkas celtniecības procesā

Blower Door sistēma satāv no ļoti jaudīga ventilatora, digitāla manometra, datorizētas mērījumu apstrādes iekārtas, kā arī metāla rāmja ar plasma regulācijas iespējām, lai pielāgotos jebkuram durvju/logu tipam.

Hermētiskuma pārbaudes laikā tiek radīta spiediena starpība. Ar ventilatora palīdzību ēkā tiek radīts retinājums, "mini vakuums", 50 paskālu apmērā. Šajā brīdī caur norobežojošo konstrukciju defektu, kā arī logu/durvju blīvējumu bojātajām vietām tiek iesūkts gaiss. Lai uzskatāmāk vizualizētu neblīvās vietas, tiek izmantots dūmu ģenerators, ar kura palīdzību tiek izsmidzināta koncentrēta dūmu plūsmu ēkas ārpusē.

Hermētiskuma pārbaudēm nav nepieciešami speciāli laika apstākļi vai temperatūras, tāpēc tā veicama jebkurā gadalaikā.

Šādas pārbaudes veikšana aizņem vien dažas stundas, atkarībā no ēkas konstrukcijas.

Hermētiskuma pārbaudes iesakām veikt celtniecības vai renovācijas laikā - vieglāk un lētāk labot radušās kļūdas, nebojājot apdares materiālus.

Lai pieteiktu hermētiskuma testu Jūsu ēkai, bez maksas konsultējieties ar mūsu speciālistu, zvanot pa tālruni +371 27096299.